uvod galeria autor blog kniha navstev linky kontakt menu


Výlety s detmi na Liptove.

2014

Tento rok sme sa rozhodli letnú dovolenku stráviť na Slovensku. Voľba padla na Liptov. Pridám teda zopár typov na výlety v okolí a hneď napíšem, že len zopár lebo týždeň nám bol málo na taký krásny kút krajiny. Výlety sú orientované prevažne na malé deti (tá naša ratolesť mala 3roky a na turistiku je navyknutá).

[viac...]

Kam na výlety s detmi v okolí Bratislavy.

2014

Sme výletovo založená rodina a víkend doma je pre nás nuda, takže vymýšľame a hľadáme zaujímave miesta v okolí Bratislavy na príjemne strávený čas čo najviac v prírode.

[viac...]

Splnený sen "Toskánsko"

2010

Neverila som tomu ale ono sa niektoré sny dá splniť. Veľká vďaka môjmu manželovi, ktorému chcem poďakovať za to, že sme navštívili tento úžasný kraj v Taliansku. Za dva týždne sme autom spravili (z Bratislavy) viac ako 3300 km a poviem hneď na začiatok, že dva týždne boli málo. Je tu toho toľko krásneho a zaujímavého na pozeranie, že hádam aj dva mesiace by som tam dokázala čo vstrebávať...

[viac...]

Malorka

2009

... to nie sú len pekné upravené pieskové pláže ale i zaujímavá krajina a krásna rozmanitá príroda. Ak nie ste ten typ ľudí, čo sa potrebujú celý deň smažiť na slnku a lebediť na pláži, možno vám padne vhod zopár tipov na výlety autom po Malorke.

[viac...]

Gippel 1669 m n.m, dolné Rakúsko

2009/10/10

Tento skalnatý vrchol sa nachádza v dolnom Rakúsku a je označovaný za veľmi atraktívny v tejto turistickej oblasti pre krásne výhľady z neho.

[viac...]

Okolie Telgártu, Kráľová hoľa a Slovenský raj.

2009/10/4

Celé to začalo túžbou navštíviť kúsok raja, teda toho slovenského a to doslovne.

[viac...]

Ostrov Kopáč

Len neďaleko od rušnej Bratislavy sa nachádza očarujúce, tiché a pokojné miesto vhodné aj na celodenný výlet.

[viac...]


__________________________________________________
© na všetky uverejnené fotografie sa vzťahujú autorské práva